Saksı çiçekleri, Saksı çiçek çeşitleri

Saksı çiçekleri günümüzde bir çok evin, büronun ve ofis tarzı mekanların vazgeçilmezleridir. Köklerinden kopartılıp piyasa sürülmüş çiçeklerden farklı olarak uzun yaşayabilen ve sürekli çiçek açabilen saksı çiçekleri hediye alınımında ve çiçek siparişlerinde en çok tercih edilen ürünlerdir. Sürekli çiçek ve yaprak açması onun cezp edici bir özelliğidir. Günde bir kaz bile sulandığında hemen canlanıp kendini zarif bir bayan edasıyla çevresine sunan bu saksı çiçekleri diğer çiçeklere oranla her zaman tercih edilir.
Saksı çiçeklerini her yerden alınımı zor ve meşakkatlidir. Her zaman istediğimiz tarzda güzel olan saksı çiçekleri çeşitlerini bulmak çiçekçi çiçekçi dolaştırıp zamanımızın çoğunu alan bir iştir. Oysa hizlicicek.com bünyesinde barındırdığı binlerce çiçek çeşitleri ile göz zevkimizi doldurur ve kalite bakımından bizi cezp eder. İlk olarak saksı çiçekleri çeşitleri arasında karşımıza Codiaeum çiçeği çıkmaktadır. Bu özel çiçek salonlarda yaşayabilen diğer saksı çiçeklerine oranla daha fazla uzun yaşabilen ve soğuktan hiç haz etmeyen tropikal bir çiçektir. Diğer bir saksı çiçeği; Guzmania Aranjman ise hizlicicek.com ayrıcalığı ile seramik saksı da sunumu yapılmıştır ve göz dolduran bir sunuma sahiptir ve salon içerisinde her köşede hoş durabilen bir edadadır. Diğer başka bir isim ise; orkide aranjmandır. Bu her şeyi ile özel olmaktan kaçmayan bir çiçektir. Kokusu bambaşkadır ve görünümü ile her kadını ve insanı baştan çıkartabilecek durumdadır.
Her ortamda her ikisi de az bakımla bile bol miktarda yaprak verirler. Diğer bir çiçek türü ise; Dieffenbachia saksı çiçeğidir. Bu çiçek 30 cm kadar yükseklikte olup her ortamda yaşayabilir ve her ortama yakışır durumdadır. Bunun dışında diğer bir saksı çiçeği ise; Anthuriumdır. Her mevsim çiçek açabilen bir özelliğe sahip olması ile göz dolduran bu saksı çiçeği şık bir görünüşe sahiptir. Ficus Benjamin saksı çiçeği ise; aydınlık ortamlarda bol su ile yaşayabilen çeşitli ebatlarda olup evler ve bürolar için ideal görünümlü bol yapraklı saksı çiçeğidir.
Hizlicicek.com farkı ile herkesin zevkine sunulan saksı çiçek fiyatları da bir o kadar cazip ve cep yakmayan durumdadır. Herkesin bütçesine uygun fiyat aralıklarında olan bu saksı çiçekleri özen ve kalitenin birleşimi ile ortaya çıkan çiçeklerdir. Saksı çiçek fiyatlarının çok uygun olmasının yanı sıra kargo bedeli ücretsizdir.


saksı çiçekleri çeşitleri, saksı çiçek fiyatları
Çiçek Bakımı  |  Çiçek İçin Notlar  |  Çiçeklerin Dili  |  Özel Günler  |  Burçlar ve Çiçekler 
Hakkımızda  |  Teslimat Şartları  |  Sıkça Sorulan Sorular  |  Hesap Numaralarımız  |  Müşteri Hizmetleri |  Arama Tagları