Ucuz çiçek Ve Ucuz çiçek Gönderimi

Bir insanın yaşayabileceği en büyük mutluluktur en sevdiklerinin yüzünü gülümsetmek. Bazen nedensiz sadece içinizden geldiği için bazen de özel günleri daha özel kılmak için sevindirmek isteriz en’lerimizi. Anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, bayramlar, düğünler sevincimizi paylaşmak; sevdiklerimizi küçük sürprizlerle şaşırtmak için aradığımız nedenlerdir.
Binlerce hediye çeşidi arasından bir tanesi vardır ki büyükten küçüğe herkese hitap eder, kalpleri yumuşatır. Bu ne mi? Hepinizin ilk anda aklına gelen aşkın, saflığın, bağlılığın, fedakarlığın, hüznün sembolü çiçekler…
Eskiden iş dönüşü eşini mutlu etmek isteyen eşler, kız arkadaşı ile buluşacak olan gençler çiçekçi çiçekçi dolaşarak istedikleri tarzda buket yaptırmak için uğraşırlardı, hatta bazen bu durumdan dolayı randevularına geç kaldıkları bile olurdu. Hızlı çiçekçi internetin sunduğu olanaklardan yararlanarak sevdiklerini mutlu etmek isteyen herkesi düşündü ve internet üzerinden çiçek gönderimi kampanyasını başlattı.
Birbirinden renkli, farklı konseptlerde tasarlanan çiçekler göz doldurucu oldukları kadar birbirinden uygun fiyatlarıyla da birinci sırada tercih ediliyor. Fiyatları ucuz görünümleri paha biçilemez olan çiçekleri siz kendiniz seçiyorsunuz biz de istediğiniz adrese istediğiniz anda ulaştırıyoruz. Ucuz çiçek gönderiminin avantajlı kampanyaları ise şöyle:
-Paşabahçe cam vazonun şıklığıyla bütünleşen 21 adet kırmızı bakara güllerden oluşan buket ile sevgilinizi ya da eşinizi sadece 45 TL ödeyerek dünyanın en mutlu kadını yapabilirsiniz.
-Cam vazo içerisinde 4 dal beyaz lilyum ve yeşilliklerden hazırlanmış tüm zarafeti gözler önüne seren lilyum çiçek ile 75 TL yerine 60 TL ödeyerek annenize olan hayranlığınızı bir kere daha hızlı ve ucuz çiçek aracılığıyla ifade edebilirsiniz.
-Mor rengin canlılığını gözler önüne seren Phalanopsis Orkide ile 60 TL ödeyerek iş hayatına ilk adımını atan en yakın arkadaşınızı tebrik edebilirsiniz.
-15 adet kırmızı gülden hazırlanmış buket ve yanındaki sevimli ayıcık ile 75 TL ödeyerek doğum gününün en özel hediyesini verebilirsiniz.
-Dünyaya erken merhaba diyen erkek bebekler için özel olarak tasarladığımız beyaz güller, lilyumlar, gerbaralar, mor isyanthus ve balonla hazırlanmış büyük aranjmana sadece 65 TL ödeyerek en farklı yeni doğan hediyesinin sahibi olabilirsiniz.
Kampanyalarımız bununla sınırlı değil. Yeni iş, yıl dönümü, düğün/tören, geçmiş olsun gibi farklı konseptler için tasarlanan birbirinden farklı ve görkemli çiçek buketlerimiz ile nerede olursa olsun sevdiklerinizi bir tıkla mutlu edebilirsiniz.


ucuz çiçek, ucuz çiçek gönderimi
Çiçek Bakımı  |  Çiçek İçin Notlar  |  Çiçeklerin Dili  |  Özel Günler  |  Burçlar ve Çiçekler 
Hakkımızda  |  Teslimat Şartları  |  Sıkça Sorulan Sorular  |  Hesap Numaralarımız  |  Müşteri Hizmetleri |  Arama Tagları